Gordon setr z Holubické stráně

English

 

Novinky z naší chovatelské stanice gordon setrů

27.5.2024 VOLNÁ FENKA

Pro 6,5 měsíční fenku z mého posledního H vrhu z Holubické straně (otec Borec z Fílovy smečky, matka Fixa z Holubické stráně) hledám nového majitele.
Fenka je velice temperamentní, socializovaná, s ostatními psy nekonfliktní, venku poslušná a ovladatelná. Hledám majitele, kteří ji budou moct mít venku (dvůr, ne cely den v kotci) nejlépe s nějakým aktivnim psím parťákem. Je plnochrupá a jeví se u ní výborné lovecké vlastnosti.

14.1.2024

Poslední volný pejsek Hubert, kterému říkáme Bertík - narozený 7.11.2023 - čeká na ty nej páníky. Zájemci o gordoní holčičky se mohou obrátit na kamarádku Olgu Vránovou (CHS Fíorchara), která má ještě dvě volné, narozené jsou 1.11.2023 a jsou připravené k odchodu do nových domovů.

12.12.2023

Štěňátka mají už 5 týdnů. Mazlící návštěvy jsou kdykoliv vítány. Stále jsou kluci i holky volní k zamluvení.

28.11.2023

Štěňátka rostou jako z vody. Už mají za sebou 3 týdny života a začínají objevovat svět. Stále jsou k zadání 2 kluci a 2 holky. Pro mazlící návštěvy jsou vrata dokořán.

7.11.2023 Štěňátka jsou na světě!

Máme 5 holek a 5 kluků a některé jsou stále k zadání.

2.10.2023 Fixa je březí!

Na začátku listopadu se těšíme na pěknou hromádku krtečků!
Případní zájemci mě mohou už nyní kontaktovat.

6.9.2023

Každý z nás asi zažil situaci, kdy si vše naplánuje a už se těší jak své plány zrealizuje....

I já jsem měla už na začátku roku 2023 naplánováno krytí Fixy...bohužel se začala hárat později než jsem čekala a tak jsem z rodinných důvodů krytí odložila na podzim....ale jaké bylo moje překvapení když jsem na konci srpna zjistila, že Fixa hárá....

Takže tímto představuji rodiče očekávaného H vrhu z Holubické stráně....

 Borec z Fílovy smečky    a    Fixa z Holubické stráně.

 

ČERVEN 2023

V červnu jsem se s Fixou zůčastnila dvou zkoušek z vodních prací. První pořádal OMS Brno venkov a Fixa dokončila v I. ceně a druhé OMS Kroměříž a dokončili jsme v ceně II. Tím nám i skončila zkoušková sezona a těšili jsme se co nám život přinese dál......

 

 

31.12.2022

Všem přeji úspěšné vykročení do nového roku a hlavně zdraví!!!!!

26.12.2022

Tradiční hon na Štěpána v našem sdružení Barbora Medlov. Sníh sice roztál, ale to nás neodradilo.... Fixa i Caren měly možnost přinést  pár zajíčků a tak díky dobrým střelcům bylo na výřadu 36 zajíců a 26 bažantů.

 

 18.12.2022

Napadl sníh!!!!!!!!!!!!!!!!!! Konečně jsme s  holkama  na procházce nebyly zablácené od hlavy až k patě, jen Canounek zůstal doma, tak jen jedna "mobilní".... Snad to do Štěpána vydrží.....

10.12.2022

S Caren a Fixou jsem byla pozvaná na klasický hon do Slavkova u Brna. Počasí bylo spíš podzimní než zimní, ale i tak jsme si to náležitě užili....i s výbornou poslední lečí a tombolou.

 

8.12.2022

Další úžasný den v Albertovci s velkou smečkou Gordonů.

11.11.2022

Na svatého Martina jsme zahájili loveckou sezonu v Albertovské bažantnici. Výřad byl obrovský a všechny holky si pořádně zalovily.

9.8.2022

Krásní kluci  po fence z našeho chovu jsou ihned k odběru v CHS Silesia setter více informací u pana Malohlavy, tel .: 724 296 737  a na webu www.silesiasetter.weebly.com

 

 

27.6.2022

Volní pejsci k odběru na konci července jsou v CHS Silesia setter. Více informací naleznete zde.

 

 

5.5.2022

V chovatelské stanici Silesia Setter se fence z našeho chovu Freye z Holubické stráně brzo narodí štěňátka. Freya je používaná v myslivecké praxi, exteriérově výborná. Otec štěňat pochází z německé CHS Forester´s of Darkmoor. Pro více informací kontaktujte majitele Petra Malohlavu - tel. 724 296 737.  

 

30.4.2022

Další týden za námi a další focení štěňátek. Začínají to být pěkní rošťáci. Nabízíme jednu fenečku do spoluvlastnictví. Na fotky a videa se koukněte opět na rajčeti.

 

25.4.2022

Štěňátka už mají za sebou dva týdny života a všem se díky Mafii, ale hlavně díky Olince Vránové, daří skvěle. Všech 13 štěňat se těší dobrému zdraví, už mají otevřená očka, začínají zjišťovat na co jsou nožičky a taky se začínají hlasitě projevovat. Fotogalerii z prvních  14ti dní života najdete na rajčeti zde, zde a zde.

8.4.2022

MÁME ŠTĚŇÁTKA!!!!!!

Mafie přivedla na svět nádherná štěňátka - 8 fenek a 5 pejsků. Porod byl dlouhý a vyčerpávající, ale Mášenka vše zvládla. První štěňátka s příjmením " z Holubické stráně" odchovávaná mimo naši rodnou boudu a to v Nížkovicích u Olgy Vránové www.fiorchara.cz

 

11.3.2022

MÁME POTVRZENOU BŘEZOST!!!!!! Kolem 10.4. očekáváme narození štěňátek ;-)

7.2.2022

MÁME NAKRYTO!!!!!!!!!!!!!!

Dne 7. a 8.2 byla naše Mafie úspěšně nakryta  Cipískem. V Pregnancy kalendáři se můžete podívat jak se takové štěňátko vyvíjí a všichni doufáme, že se sen stane realitou....

 

13.1.2022

Náš plánovaný vrh v roce 2022 bude tak trochu netypický. Matkou štěňat bude Mášenka, Mafie, Mafísek....Double Dream Loveset Tollers Cosa Nostra, otcem bude Cipísek...Cedric z Holubické stráně. Naše Holubičí linie tudíž bude zachována, ale v pozici otce.

Štěňátka budou odchovávaná u majitelky Mafie - Olgy Vrávové v Nížkovicích (u Slavkova u Brna). Já samozdřejmě budu dělat "vzdálený" dozor a těším se na časté návštěvy. Případní zájemci o štěňátka se můžou ozvat mě, nebo i Olze Vránové. Kontakt je na jejím webu www.fiorchara.cz

 

 

26.12.2021

Tradiční hon na Štěpána v našem sdružení jsme si užili do morku kostí....ráno teplota -13 stupňů, ale sluníčko lezlo, tak jsme se nenechali odradit. Carence ani Fixe zima nevadila, ale foťák  zůstal doma.... Konečný výřad byl pěkný...36 zajíců a 103 bažantů (vypuštěných).

 

17.12.2021

Podruhé v letošním roce jsme zavítali do Albertovce. Opět jsme si to parádně užili a opět se tam sešlo početné černé komando.... Holubičáci Caren, Fixa, Freya a Sunny - Xsara a taky Manoňátko Fifi a rusandy Jiji a Máša. Fotky jsou opět na rajčeti.

 

6.-14.11.2021

Začal listopad a my jsme se hned první víkend zúčastnili honu v Albertovské bažantnici.  V naší obvyklé sestavě: Zuzka s Fifi a Sanny, já s Fixou a Caren a Olinka s Jiji a Mášou.

Už několikátou sezonu máme to štěstí, že se můžeme účastnit těchto skvělých lovů a dohledávek.

O týden později jsem byla pozvaná na klasický bažantí hon do Benátek. I tam nás byla pěkná smečka Gordonů. Fixa a Caren a taky Cor (Acord) a Sir (Faust) s paničkou Helčou. Moc jsme si to užili a druhý den jsme ještě vyrazili na dohledávku.

 

Fotky z Albertovce i z Benátek jsou na rajčeti....zde a zde.

 

6.5. - 23.10.2021

Dlouhých pět měsíců se zdá, že se u nás nic nedělo, ale opak je pravdou....

Po pomalém rozvolnění  v květnu jsem se s Fixou zúčastnila zkoušek vloh pořádaným OMS Olomouc.... Fixa zvládla vše skvěle a v nepříjemném dešti dokončila zkoušky v I.ceně s 220 body. Potom nás zhruba za měsíc čekaly Klubové zkoušky vloh MSKAO. Počasí bylo opět extrémní... obrovské horko už od ranních hodin, ale Fixa opět vše zvládla a dokončila v I.ceně s 222 body. Přes prázdniny jsme se připravovali a trénovali na zkoušky podzimní. Na ty jsme chtěli jít co nejdříve, ale hárání nám to nedovolilo a tak jsme na PZ šli až na konci září. Klubové podzimní zkoušky Klubu bretoňských ohařů (CACT) probíhaly při pěkném počasí v příjemné atmosféře. Fixa všechny disciplíny zvládla a dokončila v I.ceně s 287 body. O 14 dní později jsme se ještě zúčastnili Klubových PZ MSKAO (CACT) a Fixa potvrdila, že "má natrénováno" a dokončila opět v I.ceně s 281 body. Tím nám letošní zkoušková sezona zkončila....

Také několik výstav jsme se zúčastnili.... Nejprve stále překládané Brněnky... rozhodčí paní Chrpové se Fixa líbila a tak ji ohodnotila výbornou a dali ji i tituly CAC a res.CACIB. V červenci se o víkendu konaly dvě klubové výstavy... Se zadáním Klubový vítěz ve Slavkově u Brna a bez zadání Klubový vítěz v Náměšti na Hané.... Na první dostala Fixa ocenění V2 a res. CAC  (rozhodčí Eickert) a na druhé VD2 (rozhodčí MVDr. Kalich). Dále jsme se zúčastnili Speciální výstavy MSKAO (při Světové výstavě) v Kroměříži...tam se Fixa rozhodčí Konkiel moc líbila, ale bohužel hala s hladkým povrchem se vůbec nelíbila Fixe a vůbec po ni nechtěla běhat a tak dostala ohodnocení V2. Poslední výstava které jsme se letos zúčastnili byla Svěhová výstava v Brně. Fixa od rozhodčí Ludovici Salamon dostala VD2 a tímto jsme výstavy pro letošní rok ukončili.

Fixa letos splnila nejen  všechny podmínky pro uchovnění a byla zařazena mezi chovné jedince MSKAO, ale stala se i lovecky upotřebitelným psem! Také jsem ji nechala vyšetřit na PRA a jen se nám potvrdilo , že je po rodičích clear, ale teď na to má i "papír" ;-) ...a co dál...??? Snad se zúčastníme i s Caren nějakých honů a příští rok se vrhnem opět do cvičení...tentokrát na vodní a lesní zkoušky ;-)

 

5.5.2021

Konečně nám to vyšlo a vypravila jsem se s Fixou a majiteli Freyi  na dlouhou cestu do Litoměřic na vyšetření dysplazie kyčelních kloubů. Výsledky jsou úžasné a obě holky mají klouby naprosto v pořádku tj DKK A. Takže teď je jen na nás majitelích, jak dlouho bude trvat uchovnění, protože to co nemůžeme ovlivnit (DKK a plnochrupost) máme splněno a to co můžeme (zkoušky a výstavy) je jen o našem snažení. Mám jakou chovatelka obrovskou radost!!! Cestou zpět, jsme si ještě protáhli přesezené zadky a přeležená těla větrnou procházkou na horu Říp :-)

 

 

11.4.2021

Ač se zdá, že se u nás nic neděje..opak je pravdou...S Fixou pilně cvičíme aport i hledačky a snad budeme mít odvahu na nějaké zkoušky zavítat ;-)

 

 

10.2.2021

Za duhový most jsme museli nechat jít naši jagošku Ayku.  Dožila se úctyhodného věku 16 a 3/4 roku. Za svůj život odchovala čtyři vrhy a celkem 26 štěňat :-D Zažila na našem dvoře všechny Gordony... od úplně první Bessy z Podléskovičí  přes Koru, Leňu, Quinu, Ziru, Caren, Berettu... až po zatím poslední vrh F (celkem 5 generací!). Neskutečná bojovnice a milovnice všech lidských tvorů. Nikdy na Tebe Ayko nezapomeneme....

 

28.11.2020

Za duhový most odešla velká psí legenda. Náš nejúspěšnější odchovánek ZIR Z HOLUBICKÉ STRÁNĚ. Všichni kdo jste ho znali věnujete prosím vzpomínku na tohoto PANA PSA! :-(

27.11.2020

Čas letí jako bláznivý.... Už je to rok, co se nám narodili poslední štěňátka...

Před rokem jsme to ještě ani netušili, ale nakonec jedna fenečka (žlutá) zůstala v "rodné boudě" a tak si teď užíváme puberťáka Fixu. Všem jejím bráškům a sestřičkám přejem hlavně zdravíčko!!!

 

9.11.2020

Dnes slaví naše Berettka sedmé narozeniny. Ji i jejím bráškům Brixovi, Brettovi a Bestovi přeju hlavně zdravíčko, protože to ostatní jim zařídí jejich skvělí páníci ;-)

 

25.10.2020

Ať se zdá, že se u nás nic neděje...opak je pravdou.... Z Fixy je už 11ti měsíční puberťák a ač v době koronavirové, má za sebou pár výstav a taky zkoušky vloh.

Popořadě..... 16.8.2020 KV MSKAO (s KV) Slavkov u Brna, tř. dorostu, Velmi nadějná 2

                    30.8.2020 Krajská výstava Brno, třída mladých, Výborná 1, Vítěz třídy

                    27.9.2020 KV MSKAO (bez KV) Náměšť na Hané, tř.mladých, Výborná 1

                    11.10.2020 Klubové zkoušky vloh CACT Těšany, I.cena 205 bodů

Kdoví, zda se budou konat nějaké hony, ale i tak tuhle divnou dobu doufám přežijem "bez ztráty kytičky". Na prochajdách v přírodě nám je nejlíp....

25.7.2020

Tento den byla uchovněná fena Double Dream Loveset Tollers Cosa Nostra  neboli Mafie, neboli Máša, Mášenka, Mafísek,  Mafián :-) Tuhle fenku si před rokem dovezla Olinka Vránová z ruského Vladivostoku a já jsem obrovsky poctěna tím, že až jednou bude mít Máša štěňátka, tak budou mít příjmení "z Holubické stráně". Je úžasné mít takové přátele!!!

 

2.5.2020

Letí to letí a naše Fixa má už pět měsíců. Konečně se trochu uvolnila situace a tak k nám zavítaly kamarádky se svými gordony. Bylo úžasné mít na dvoře osum černých chlupatců od věku  tří měsíců do sedmi let. A i na poli na nás musela být pěkná podívaná... Fotky z prochajdy i ze dvora jsou na rajčeti.

 

28.3.2020

Štěňátka F-vrhu mají už 4 měsíce. Naše Fixa si užívá štěněcího věku a my si užíváme ji. Tom se věnuje i výcviku základů poslušnosti. Jde jim to oboum moc dobře. Taky jsme začali Fixu seznamovat s křepelkou a musím říct, že ji to napoprvé šlo naprosto úžasně. Pár fotek z procházky s Fixou a Ceren najdete na rajčeti.

 

22.3.2020

Po delší odmlce opět aktualita... Štěňátka jsou všechny v nových domovech a u nás zůstala "žlutá" Fixa, kterou dostal Tom k osmým narozeninám. Radost měl obrovskou a nadšení z ní ho stále neopustilo a nebojím se napsat, že jistě neopustí. Každý den se ji věnuje a chodí na procházky, ale nejraději se nechává okusovat a mazlí se s ní. Za pár dní jí budou 4 měsíce a začíná měnit zoubky. Fotka je ze dne, kdy se k nám na půl dne vrátila Zima a tak jsme si užili ještě i sníh.

 

7.2.2020

Štěňátka už mají 10 týdnů. Do svých nových domovů už odešli pejsci Faust, Fausto a Ferb a fenečky Freya a Fergie. Fenka Fixa se svého majitele dočká už brzo. Stále jsou k zadání fenečka Fren a pejsek Feeneas . Oba sou výborné, nebojácné povahy, zvyklí na venkovní kotec, ale začínáme se socializací i v bytě. Jsou zvyklí na jiné psy a hlavně děti, které milují. Pro Fren a Feenease hledáme ty nejlepší páníky, kteří  jim budou věnovat svůj čas, ať už v přírodě na procházkách nebo při výcviku.

5.1.2020

Letí to letí a štěňátka mají už skoro šest týdnů. Mají skvělé povahy a na fotky jak poprve prozkoumávají zahradu a seznamují se s bažantí letkou se můžete podívat na rajčeti.  Stále jsou k zadání pejsci. 

31.12.2019

Všem přejeme šťastné vykročení do nového roku, hodně úspěchů v osobním i profesním životě a hlavně hodně zdraví všem dvounohým i čtyřnohým přátelům. Před koncem roku proběhlo focení smečky a na výběr fotek můžete kouknout zde.

26.12.2019

Jako každý rok se na druhý svátek vánoční koná už tradiční Štěpánský hon v našem sdružení. Tentokrát jsem musela nechat Caren doma (štěňátkům by bylo celý den smutno) a tak jsem šla s taťkovou Berettou. Pozvání na hon přijala i Olinka a přijela se Zirem a JiJi. Počasí "vydrželo" a my si hon pěkně užili. Canonek měl opět po dlouhé době "žně". Na fotky se můžete podívat na rajčeti.

 

15.12.2019

Štěňátka se mají čile k světu. Krásně přibývají na váze a Caren je už po porodu taky úplně v pořádku. Bylo to pro nás doteď náročné období, ale teď si už budeme štěňátka užívat! K rezervaci jsou stále fenky i pejsci. Případní zájemci se mohou i nezávazně přijet podávat.

11.12.2019

Mrňouskům je dnes právě 14 dní, očka už mají otevřená a nožičky stále moc neposlouchají. Proběhlo první odčervení. Další fotky najdete na rajčeti.

 

30.11.2019

27.11.2019 v časných raních hodinách se Caren narodili císařským řezem  štěňátka. Bylo jich celkem 16, ale v průběhu porodu a pár hodin po porodu některá bohužel uhynula, ale i tak jsme moc rádi za deset štěňátek - 5 holek a 5 kluků. Caren se vzorně stará a štěňátka pomalounku přibírají na váze. K rezervaci jsou fenky i pejsci. Případní zájemci mě mohou kontaktovat. Na první fotky se koukněte na rajčeti.

 

 

4.11.2019

Caren se krásně zakulacuje a užívá si bezstarostný podzim.... Štěňátka je možné předběžně rezervovat.  Za úžasnou grafiku moc děkuju Evě Černohubové.

 

18.10.2019

Je to tady!!! Březost Caren byla potvrzena a tak se na konci listopadu těšíme na "F" vrh !!! Zájemci si už teď mohou štěňátko (stále nezávazně) rezervovat.

12.10.2019

V sobotu 12.10. se konaly Klubové podzimní zkoušky MSKAO v Kloboukách u Brna. Fandit jsem jela Olince s Jiji Sengerfild a byl to nakonec moc pěkný den, Canon samozdřejmě nemohl chybět. Fotky zde....

 

2.10.2019

Malé večerní zamyšlení....

V současné době jsou na Moravě narozené dva vrhy Gordonsetrů....  V CHS Sanybell a v CHS z Dvorku Čamourku. Matky štěňat jsou Blaire Pearl Moravia a Deina z Dvorku Čamourku. Ač fenky zdá se nepříbuzné, jedno je spojuje... jsou potomky Zira a Zooma z Holubické stráně.... a tudíž obě potomky Quiny z Holubické stráně - feny, se kterou jsem dokázala "nejvíc" . Jsem moc ráda, že její krev v českých gordonsetrech jen tak nezmizí.... A to v období zima 2019/jaro 2020 příjdou doufám na svět ještě další dva vrhy... u nás po Caren (dcera Ziry z HS) a v CHS Manon Lescaut - Caffe Racer Manon Lescaut (potomek Xsary z HS, která je též dcera Quiny z HS).

 

26.9.2019

Ve čtvrtek 26.9. odpoledne jsem se s Caren vydala na dlouhou svatební cestu. Za ženichem Sherwin´s HANDSOME GUY "Hitchcock" jsme dorazili v pátek 27.9. odpoledne.... Běhen půl hodiny došlo k úspěšnému nakrytí. Hitchcock je úžasně vyrovnaný, temperamentní pes, má silnou pevnou kostru, ale není příliš vysoký - 66cm, je nádherně osrstěný, ikdyž podle majitelky má srst "otrhanou prací", nádherné sytě mahagonové pálení na hlavě, s příměsí černé na tlapkách. S Caren si hned padly do oka a i překrytí druhý den bylo úspěšné. Na fázi vývoje štěňat se koukněte viz výše v Prognancy kalendáři. Za 25 dní budeme vědět zda 1945km nebylo najetých zbytečně.... štěňátka by se pak narodily na konci listopadu...

 

21.9.2019

Po dlouhých jedenácti letech byl obnoven Polický rybník a my jsme byli pozvaní na hon na kačeny. Caren se začala hárat a tak jsem vyrazila jen s Berettou. Ta, ikdyž byla na kachním honě poprve v životě, pracovala naprosto senzačně a z 45 kachen co byly na výřadě, si donesla 15 kousků ;-) Už se těšíme na další hon za 14 dní....

 

19.8.2019

Po delší době zase něco nového...Plánujeme štěňátka a po pečlivém výběru jsme se rozhodli, že ženich pro naši Caren bude pes německého chovatele Markuse Schneidera - Sherwin´s Handsome Guy "Hitchcock" Na podrobnější rodokmen a odkaz na Hitchkockovi "stránky" se koukněte zde.

7.5.2019

Po úžasném úspěchu na Klubové výstavě nás potkala rána, kterou jsme nečekali :-( Zira dostala torzi žaludku a i přes veškerou  snahu veterinářů se ji nepodařilo zachránit. Ziruško, v mém srdci zůstaneš  navždy!!!

4.5.2019

První květnovou sobotu se konala Klubová výstava MSKAO ve Slavkově u Brna. Letos jsem přihlásila jen veteránku Ziru. Ve výsvatním kruhu se předvedla po třech letech a moc ji to slušelo! Získala V1 a i BOV.  Jsem na ni moc pyšná!

 

27.4.2019

Jarního svodu pořádaného OMS Olomouc se zúčastnilo hned 5 našich odchovánků E vrhu. Přijeli majitelé s Elis, Ejlou, Enjoy Victory, Ergem a Enricem. Všichni jsou plnochrupí a 62-66cm vysocí. Moc moc děkuji všem majitelům za lásku a péči o jejich černá "zlatíčka" ;-) Fotky ze svodu jsou na rajčeti.

25.1.2019

Druhý a letos poslední hon v albertovské bažantnici.....s Caren a Zirou, ale taky s Olinkou a Zirečkem a Zuzkou a Kofi. Krásný zimní den zakončený tradičním krásným výřadem. Fotky zde.

11.1.2019

Konečně jsem se vypravila do Albertovské bažantnice. Úplně nejlepší zimní počasí....sněžení, mírný mráz a nakonec i sluníčko.... nás dnes provázelo celý den. Zira a Caren pracovaly naprosto úžasně a Canonek byl konečně taky v pohotovosti....na fotky koukněte zde.

4.1.2019

Rekapitulace loňských úspěchů našeho odchovánka "Cipíska" -  Cedric z Holubické stráně (Zira z Holubické stáně x Lamborghini Black Ivy) : TOP DOG ČR 2018 7.skupiny - 2.místo; OPEN SLOVAKIA DOG CUP 2018 7.skupina -3.místo; Junior šampion ČR, SK; Šampion ČR, SK, PL, HU, HR, A; Grand šampion ČR, SK, HR; 5xBOS, 27x BOB, BIG5, BIG4, BOD, 3x pracovní BIS, BIS3, 4xBIS.

Cipísek má též složené ZV v I.ceně, vyšetření DKK 0/0, PRA(rcd4) clear, je plnochrupý a je UCHOVNĚNÝ v MSKAO. V letošním roce se s ním majitel Jakub Doležal bude věnovat dalšímu výcviku a zkouškám. Veliké díky a gratulace majiteli za vše, co s Cipískem dokázal!!!!

 

26.12.2018

První a poslední hon našeho sdružení proběhl jako už tradičně na Štěpána. Se Zirou a Caren ....a Canonem ... jsem vyrazila i já. Obě holky donesly několik zajíců i bažantů a tak nakonec na výřadu bylo 27 zajíců a 55 bažantů. Na fotky koukněte zde.

31.7.2018

K dnešnímu dni jsou všechny štěňátka zadaná, ikdyž se ještě ze dvou feneček na dvoiře těšíme. Příští štěňátka bude mít Caren ale kdy to bude, musím nechat na ni....

 

5.7.2018

Štěňátkům je už 6 týdnů. Většina nových majitelů se už přijela podívat a vybrat si to "své" štěňátko a tak nabízíme k prodeji poslední velice temperamentní "prvorozenou" fenečku - růžovou Elis. Na fotky celé smečky se můžete podívat  na rajčeti.

 

24.6.2018

První fotky štěňátek v postoji nafotila Zuzka Nedavašková za skvělé asistence Elišky Kubínové.

Fotky zde a také momentky ze štěněčího života tady.

22.6.2018

Dnes mají štěňátka 4 týdny, proběhlo další odčervení a také po týdnu vážení. Nejmenší fenečka má 2,2kg, největší pejsek 3,2 kg a ostatní 2,7-2,9kg.

Štěňátka jsem se pokusila vyfotit na zahradě a výsledek je zde. K rezervaci nabízíme poslední štěňátko - fenečku.

20.6.2018

Štěňátka mají už 3,5 týdne a začínají to být pěkní draci. Z misky už se  jíst naučili, ale mámino mlíko, je mámino mlíko.... Všichni dostali nové obojky a tak už vypadají jako opravdoví pesani. Volní jsou stále pejsek a fenka. Nejnovější fotky najdete na rajčeti.

8.6.2018

Štěňátka dnes mají 14 dní, proběhlo opětovné vážení (za den-dva dosáhnou trojnásobek porodní váhy), proběhla první pedikúrka a taky odčervení. Včera zapózovali před objektivem a jak to dopadlo posuďte sami zde..... K rezarvaci se hlásí ještě jedna holka a jeden kluk.

 

 

5.6.2018

Štěňátka krásně rostou , až mají všechny přes kilo a začínají otvírat očka. Na pár dní staré album s fotkama se kouněte na rajčeti.

 

25.5.2018

Berettě se v pátek 25.5.2018 narodil druhý vrh - E vrh. Porod byl rychlý a bezproblémový a narodilo se nám devět štěňátek - 5 hočiček a 4 kluci. Porodní váha byla 440-570 gramů. Beretta se krásně stará, volné jsou dvě fenky a jeden pejsek.  První fotoalbum je už na rajčeti. 

 

15.5.2018

Tak už za 14 dní se narodí očekávaný E vrh - rodiče Beretta z Holubické stráně a Dream Believer Kochanej Emilki "Billy". Berettka se už pěkně kulatí a Billy o víkendu získal na Klubové výstavě MSKAO ocenění V1, CAC, Klubový vítěz a BOS. Štěňátka je možno stále  rezervovat, očekávané narození  29.5.2018, k odběru na konci července.

12.5.2018

XXI. Klubová výstava MSKAO se konala už tradičně ve Slavkově u Brna. Bylo přihlášeno 166 psů a z toho  63 gordonsetrů, ty posuzovala paní Frances Boxall z Anglie. Přihlášenou jsem měla pouze Caren a získala ve třídě pracovní z osmi fen V4. Za fotku moc děkuji Janě Vajdíkové - její alba fotek psů a fen najdete na rajčeti.

 

27.4.2018

Také Desire se může pochlubit "nulovými" kyčlemi. Dlouhá cesta do Litoměřic na veterinární kliniku Live MVDr.Vomáčky se vyplatila... Desire má výsledek DKK A !!!! Nešlo nevyužít cesty na sever Čech a nenavštívit brášku Dona. Vyrostl z něj krásný sebevědomý pes a moc mu a jeho páníkovi držím palce při dalším výcviku!

 

20.4.2018

Dnes se potvrdila březost Beretty a tak se koncem května dočkáme jejího druhého vrhu. Více informací o rodičích zde, případné dotazy ráda odpovím mailem popř. telefonicky.

19.4.2018

Výborná zpráva přišla ze Severních Čech od majitele Dona z Holubické stráně (Taransay Alexander x Beretta z Holubické stráně). Výsledek vyšetření kyčlí je DKK A. Je to první pes vyšetřený z tohoto vrhu a tak doufám, že se i další majitelé třeba přidají a nechají své miláčky vyšetřit....

 

13.4.2018

Dnes se naše jagoška Ajka - Aya Senkov vrch - dožívá čtrnácti let! Je neuvěřitelné, co všechno zažila a o čem by mohla vyprávět.... Dovezli jsme si ji v červnu 2004 a tak se ještě na dvoře "potkala" s naší úplně první gordonkou Bessy z Podléskovičí a zažila (a některé i přežila) všechny naše chovné feny GS - Koru, Leňu, Quinu, Ziru, Berettu a Caren. Sama Ayka odchovala 4 vrhy jagošků s neobvykle vysokým počtem potomků....5, 7, 8 a 6 tj. celkem 26 štěňat.
Ajuško, buď ještě dlouho tak vitální jak jsi a přeju Ti hlavně zdravíčko!!!

 

4.4.2018

Dnes je to 14 dní, co se k nám vrátila Desire. Po pravdě....měla jsem z toho strach, jak ji vezme naše sebevědomá smečka, co na ni bude říkat Ayka, kolik toho zničí, jak moc nízké pro ni budou naše ploty... Není toho moc co by se zatím naučila, spíš si pořád na sebe zvykáme, ale jedno je patrné i po té krátké době... je to úžasné zvíře, které miluje lidi, ostatní psy a také svoji věčně dobrou a střeštěnou náladou rozveseluje všechny kolem sebe. Miluje hry na přinášení uzlíků a balonků a když ji je zrovna nikdo nebude házet, tak si s něma hraje a pohazuje sama. Venku je ještě trochu "svá", ale už to taky není ta černá střela co mizí v dál, ale raději si po proběhnutí bude ověřovat co to zrovna ostatní fenky čmuchají. Její koleno je (i podle rehabilitační sestřičky) víc a víc ohebné a i Dezire nohu při běhu používá a na první pohled není patrný nějaký problém. Za měsíc nás čeká svod a když se nenajde vhodný páník, tak se asi vrhnem do pořádného výcviku...přece tu holka jedna šikovná nebude zahálet....

27.3.2018

Dnes jsme se s Berettkou vypravili do Polska za Billym. Vše probíhalo rychle a bez jakýchkoliv problémů a tak doufám, že se na konci května dočkáme E-vrhu z Holubické stráně. Jak a co se teď v Berettce děje, zjistíte rozkliknutím Prognancy kalendáře.

9.12.2017

Konečně jsem se letos dostala do bažantnice Albertovec. Zira je už ostřílený mazák, ale Caren měla svou premiéru. Myslím že si vedla skvěle.. Canonek byl opět v pohotovosti...fotky jsou už tradičně na rajčeti.

25.11.2017

Mezinárodní výstava Zagreb.... Cedric "Cipísek" z Holubické stráně CAC, CACIB a BOB a ještě navíc BIG procovních plemen. Na video se koukněte zde...nejlepší je čas 3:12:06 až 3:19:00 ;-)

24.10.2017

Caren byla zařazená mezi chovné jedince MSKAO.

 

15. a 21.10.2017

Neděli 15.10. a sobotu 21.10. jsem s Caren strávila na podzimních zkouškách, nejprve v Hlučíně (OMS Opava) a pak v Neslovicích (OMS Brno-město). Oba dva dny jsme dopadli výborně...poprve v I.ceně s 264 body a podruhé sice ve II.ceně, ale s krásným počtem bodů - 274 a také se splněnými limitními známkami pro uchovnění. Takže tímto se můžu zabývat úžasnou činností... a to vybíráním ženicha :-D

 

7.10.2017

Po čtyřech měsících jsem se vypravila s Carenkou na výstavu...na Mezinárodní do Českých Budějovic. Posuzoval MVDr. Čestmír Šrámek a v konkurenci dvanácti gordonů získala Caren ve třídě pracovní V1, CAC, CACIB i BOB. Bráška Cipísek získal ve tř.šampionů V2, res.CAC a res.CACIB. Bohužel z této výstavy nemám ani jednu fotku, tak alespoň fotka pohárků... ;-)

 

16.9.2017

Podzimní zkoušky na našem okrese Caren úspěšně prohárala, ale i tak jsem se jela podívat a  Canonek měl aspoň pohotovost :-D :-D :-D fotky zde.

 

9.9.2017

Na letos první (a možná i poslední) hon na kachny jsem vzala do Bohuslavic Ziru a pozvání taky přijala Olinka se Zirem. Ulovilo se 66 kachen a pár fotek je na rajčeti.

 

2.-3.9.2017

První zářijový víkend se v Polné a okolí konal 43.ročník Memoriálu Richarda Knolla. V sobotu jsem se byla podívat na malém poli a vodě a v neděli v lese. Bohužel nás s dětma v neděli zahnal déšť a tak jsme prakticky viděli jen ohrádku... Vítězem MRK se stal Jiří Pospíšil a hned za ním se umístnili Petr Novotný a Luděk Müller. Fotky ze soboty jsou zde a neděle tady.

 

17.-18.8.2017

Další dva výcvikové dny jsem s Caren strávila v Horce na Moravě. Procvičovali jsme vystavování, dohledávky i vlečky a já vážně začala uvažovat, že nás nahlásím na nejbližší podzimní zkoušky.... Jako obvykle se v Horce setkala fajn parta lidí a tak foťák též nezahálel a fotky jsou na rajčeti..........čtvrtek zde a zde a pátek tady.

1.8.2017

Všechna štěňátka z vrhu D2 jsou už u svých nových páníků a já doufám, že ze všech vyrostou hlavně zdraví psi a že budou se svými páníky dělat to, co je bude nejvíc bavit.... Těším se na každé zprávy, fotky a videa od nových páníků!!!

 

26.7.2017

Ještě dva pejsci čekají na to, aby si pro ně mohli jejich zahraniční páníci dojet. Když jdeme ven, tak už je to pořádná smečka! A na dvoře je taky krásně "černo" ;-)  Dwayne a Duke jsou pěkní rošťáci. :-D  :-D Koukněte na fotky na rajčeti...

 

18.7.2017

Dino už má svého skvělého páníka a taky psí kamarády pocházející z naší chovatelské stanice... Sama (Orise) a Xera ;-)

 

12.6.2017

Nečekaně byla zrušena rezervace jednoho pejska a tak nyní čeká na svého páníka. Je to pan"zelený" - úžasný, milý Dino.... Na fotkách v sedmi týdnech, nyní má 9 týdnů....

 

20.5.2017

Konečně k nám zavítala návštěva, která měla trpělivost nafotit štěňátka v postojích.  Na výsledek se koukněte na rajčeti.

foto Zuzka Nedavašková

 

17.5.2017

Štěňátka už mají 5 týdnů! Toto letí. Konečně bylo trochu času na individuální focení na zahradě. Bylo to náročné, ale myslím že to stálo za to ;-) Fotky jsou zde.

7.5.2017 KV MSKAO

Tradiční Klubovou výstavu Moravskoslezského klubu anglických ohařů ve Slavkově u Brna jsem si nemohla nechat ujít. Opět se tam setkali tři sourozenci: Caren, Cruft a Cipísek. Ze všech nejlépe uspěl Cipísek, který od české rozhodčí paní Hany Kunfalvi získal ocenění V1, CAC, Klubový vítěz a BOB. V závěrečných soutěžích ještě BIS pracovní třídy a BIS III. Cruftík získal ocenění V2 a Caren VD1.  Z vrhu A pointrů se zúčastnili fenky Amona a Airin a pes Andy. Obě fenky dostaly od italského rozhodčího ocenění VD a pejsek Andy dokonce V1, CAC, Klubový vítěz a BOS. Fotky budou na rajčeti co nejdřív....

7.5.2017

Pointříci se už rozbíhají do nových domovů a tak všem přejeme hlavně hodné páníčky!!!! Poslední společné fotky jsou zde....

 

 

27.4.- 6.5.2017

Štěňátkům se daří výborně a spoustu času strávíme s nimi a tak není ani čas na aktuality stránek.... Zde jsou odkazy na dvě fotogalerie na rajčeti.... 27.4. a 6.5.

15.4.2017

V současné době jsou na světě dva vrhy štěňat s příjmením "z Holubické stráně" . První se narodil 8.3. a jsou to Pointříci  vrhu B u kamaráda Radka Kyselého, jeho štěňátka jsou v současné době všechna zarezervovaná. Druhý vrh se narodil 11.4. a jsou to Gordonsetři vru D. Z tohoto vrhu je možné si ještě zarezervovat pejska. Na Rajčeti jsou fotogalerie...pointři zde a gordonsetři tady.

 

11.4.2017 VRH D JE NA SVĚTĚ!!!

Dne 11.4.2017 se Berettě a Alexovi narodil krásný a váhově vyrovnaný vrh 11 štěňat - 2 fenky a 9 pejsků. K rezervaci jsou už jen pejsci. Případní zájemci se mohou i nezávazně přijet na štěňátka podívat. Pár fotek a videí z prvních dnů života jsou zde

 

8.4.2017 NV Ostrava

Tradiční dubnová ostravská výstava opět v počasí lehce aprílovém, ale nakonec slunečném ;-) Zúčastnila jsem se s Caren a ta získala od české rozhodčí Hany Kunfalvi V1 a CAC. Také Cipísek přijel a ...zvítězit....tj V1 CAC NV a BOB!!!

 

1.-2.4.2017 DANUBE duoCACIB Bratislava

Na mezinárodní výstavu do Bratislavy jsem jela s jasným cílem... nechat konečně vystavit Ziře diplom Grand šampiona a pokusit se s Caren dokončit Junior šapmiona SK a Šampiona SK. Vše dopadlo jak jsem doufala a tak i Carenka už má svoje diplomy šampionátů vystavené. Fotky gordonsetrů jsou na rajčeti...sobota a neděle.

 

23.-.26.3.2017 Horka na Moravě

Jsem se s Caren zúčastnila prodlouženého víkendu s loveckým výcvikem. Byla to naše první společná účast na takové akci. Vše bylo skvěle organizované, sešla se nás dobrá parta stejně zapálených lidí a i počasí nám přálo...co víc si přát.... S Caren jsme procvičovali aporty, dohledávky, vlečky ale i hledání a vystavování. Do vody se ji ještě moc nechtělo, ale to se časem jistě zlepší.... Foťák byla samozřejmě v pohotovosti a na fotky se můžete kouknout na rajčeti - zde pátek a zde sobota.

 

19.3.2017 MVP Katowice

Na první výstavu do Polska jsem se s Caren vypravila do Katowic. V mezitřídě získala ocenění CWC a tak jsme započali Polského šampiona...snad se nám podaří ho dokončit.

 

8.3.2017

Vrh B pointerů je na světě!!!! Na MDŽ se Ajdě a Dartovi narodilo sedum krásných dětí - 2 holky a 5 kluků. Všichni jsou bíločerní a celý vrh je krásně vyrovnaný. K zadání jsou pouze pejsci na telefonu 702 095 005.

 

7.3.2017

Březost potvrzena!!!!!! Před Velikonocemi se dočkáme černé nadílky!!! 

10.2.2017

Dnes byla nakrytá naše Beretta psem Taransay Alexander "Alex". Krytí bylo bezproblémové, tak doufám, že se kolem velikonoc narodí kupa malých krtečků :-) Pokud vás zajímá v jaké fázi vývoje by štěňátka měly být, klikněte nahoru na obrázek Prognancy kalendar.

 

Leden 2017

Na začátku ledna byla nakrytá fenka pointera Ajda z Obědkovské doliny psem Dart z Helmu.  Na začátku března se snad dočkáme vrhu B z Holubické stráně. Kontakt na rezervaci štěňat je 702 095 005.

 

7.1.2017 Hanácká národní výstava

První výstava v novém roce se už několik let pořádá v Brně. Letos jsem se ji zúčastnila s Caren. Poprve se předvedla ve třídě pracovní a od slovenské rozhodčí paní Staviarské získala ocenění V1, CAC, Národní vítěz a BOS. Tak snad se nám bude dařit i na dalších výstavách, které plánujeme až na duben. Fotky z kruhu gordonsetrů jsou zde a momentky z výstavy tady.

26.12.2016

Tradiční hon na Štěpána v našem MS. Po roce jsme opět vzala s sebou Ziru i Caren a taťka Berettu. Pro Caren to měla být jen procházka a zvykání si na "šrumec" při honech. Nakonec i ona (zatím bez zkoušek LUP) byla stoprocentní při aportech a přinesla si 4 bažantíky a dokonce i jednoho zajíce, kterého nemám bohužel vyfoceného, protože jsem z nadšení z Caren zapoměla úplně fotit. Je to moje holka šikovná!. Fotky z honu jsou jako obvykle na rajčeti.

3.-17.12.2016

Prosinec letem světem.....vůbec jsme nezaháleli. První víkend jsem v sobotu absolvovala se Zirou hon v našem sdružení MS Medlov, i taťka s Berettkou byli s námi... fotky jsou zde. A hned v neděli jsem pro změnu s Caren vyrazila na výstavu do Nitry, Caren získala CAC a dokončila Slovenského Junior šampiona. Fotky jsou na rajčeti.

V dalším týdnu jsem se konečně vypravila do Albertovce a to rovnou na dva dny! Se Zirou a také Olinkou a Zirem a samozřejmě Zuzkou a Sanny a Kofilkou. Všichni naši gordoni úžasně pracovali a my jsme si to náramně užívaly! Fotky jsou samozřejmě také na rajčeti zde a zde.

No a poslední adventní víkend jsem společně s Caren strávila ve Slavkově u Brna. Byla jsem pozvaná na hon, který byl skvělý a ještě lepší byla poslední leč s bohatou tombolou. Fotky z honu jsou zde.

 

25.11.2016

Dlouho očekávané výsledky dysplazie kyčelních kloubů jsou konečně tu!!! Výsledek Caren je skvělý.... A/A. Je to už čtvrté Ziřeno "dítě" co je nulové - jmenovitě to jsou Beretta, Brix, Cipísek (Cedric) a Caren. Mám ze všech výsledků velikou radost, stejně jako jejich majitelé ;-)

 

 

2. a 15.10.2016

Jsem si s Caren poprve vyzkoušela zkouškové prostředí. Poprve v Těšanech, podruhé v Hlučíně. Obě dvě akce byly vydařené, rozhodčí byli přísní, ale spravedliví, počasí nám přálo, kamarádi se na nás přišli podívat a Caren obě dvě zkoušky vloh dokončila v I.ceně se známkami z nosu, vystavování a postupování za 4. Foťák jsme tentokrát s sebou neměla, ale přece jen vyšla nádherná fotka Zuzce Nedavaškové - vystavující Caren. Ostatní fotky najdete na jejím rajčeti.

24.9.2016 NV Brno

Po měsíci zase na výstavě.... Caren ještě ve třídě mladých na 25. Moravskoslezské národní výstavě v Brně získala od rozhodčího pana Dr. Šimka nádherný posudek a ocenění V1, CAJC a BOJ. Tímto dokončila českého Junior šampiona. Fotky z výstavy jsou na rajčeti - za fota GS moc děkuju Zuzce Nedavaškové!

20.9.2016

Skvělá zpráva přišla od majitele Cipíska!!! Rentgenové vyšetření kyčlí (DKK) dopadlo výborně a Cipísek má NULKY!!!! Tj. DKK A/A = HD A :-))))) Ve 14-ti měsících splnil všechny podmínky chovnosti! Teď si jen nevěsty musejí počkat až dovrší věku 18 měsíců ;-)

 

17.9.2016 PZ Velké Pavlovice

Tuto sobotu jsem se zajela podívat na Klubové Podzimní zkoušky ohařů do Velkých Pavlovic. Většina zúčastněných byli sice kontinentální ohaři, ale i mezi AO jsem měla favoritku... :-) A jak to vše probíhalo můžete vidět ve fotogalerii na rajčeti.

3.-4.9. 2016 Memoriál Richarda Knolla

První zářijový víkend se na jihu Moravy konal už 42. ročník Memoriálu Richarda Knolla. Konkrétně to bylo v okrese Břeclav na území obcí Valtice, Hlohovec a Bulhary. Sešlo se 20 nejlepších ohařů z jarní nominace. Vítězem se stal MOK Jantar z Chlumčanské doliny s Petrem Slavíkem. Byl to skvělý víkend mezi přáteli, já jsem foťák samozdřejmě měla s sebou a tak jsou fotky na rajčeti. Ze soboty zde a z neděle tady.

26.8.2016 Evropská výstava Brusel

Jediný zástupce z naší CHS se zúčastnil Evropské výstavy v Bruselu. Byl jím Cipísek - Cedric z Holubické stráně. V konkurenci pěti psů ve třídě mladých skončil na nádherném druhém místě s oceněním VÝBORNÝ!!! Pár dní před odjezdem do Belgie se Cipísek se svým páníkem zúčastnili výcvikového kurzu MSKAO a zakončili ho úspěšným složením Zkoušek vloh se splněnými známkami pro chovnost. Je až k neuvěření, že pejsek, který si "počkal" na svého páníka až do šesti měsíců, je nejúspěšnější z celého vrhu!!!!

foto Zuzka Nedavašková

 

 

13.8.2016 Lesní zkoušky Dubicko

Beretta z Holubické stráně uspěla na Lesních zkouškách ve II.ceně se 196 body! Vůdce můj táta - pan Zbyněk Vašíček. Moc gratuluju a smekám za jeho výkon! Fotky jsou na rajčeti.

 

7.8.2016 Špeciálna klubová výstava SKPS

Na slovenskou speciálku jsem přihlásila Ziru i Caren s jasným cílem... získat vítězství ve svých třídách. To se povedlo a nejen to!!! Caren ve třídě mladých V1, CAJC, Vítěz špeciálnej výstavy mladých a JBOB. A Zira ve třídě šampionů V1, CAC, Vítěz špeciálnej výstavy a BOS. Je to krásná souhra náhod, že přesně před pěti lety byla tahle výstava pro Ziru úplně první a letos na dlouhou dobu asi poslední....

 

16.7.2016 NV Mladá Boleslav

U nás se nic moc neděje, ale odchovánek Cipísek s páníkem vůbec nezahálí!!! Na NV v Mladé Boleslavi se Cipísek poprve předvedl s handlerkou Danielou a společně získali V1 CAJC, BOJ a BOS a také v závěrečných soutěžích byli vybráni do užšího výběru. Tímto třetím CAJCem dokončil Cipísek Českého junior šampiona!!! Moc gratuluju!!!

foto Zuzka Nedavašková

 

3.7.2016

Před rokem spatřili světlo světa naše poslední štěňátka - vrh C2. Vyrostli z nich krásní, plochrupí, exteriérovně výborní a povahově vyrovnaní gordoni a já děkuju všem majitelům za to, že je všichni tak milují!!!

 

25.6.2016 Oblastní výstava Náměšť na Hané

Oblastní výstavy v Náměšti na Hané jsem se netradičně zúčastnila jen jako fotograf, ale i tak jsem měla komu fandit a držet pěsti. Cruftík byl přihlášen do třídy mladých a poprve ho vedla v kruhu jeho majitelka. Šlo jim to skvěle a tak získali od rozhodčího pana Buby výbornou a vítěze třídy. Fotky především německých krátkosrstých ohařů, ale i momentky a závěrečné soutěže najdete na rajčeti.

 

21.6.2016

Dnes mi přišla "rulička" z Belgie.... Zira je oficiálně přiznán titul C.I.B. Takže v pěti letech je JCH ČR, JCH SK, CH ČR, Grand CH ČR, CH SK, CH PL, C.I.E a C.I.B.

 

18.6.2016 Intercanis Brno

Další výstava s Caren ve třídě mladých. Od polského rozhodčího pana Burského dostala V1 a CAJC. Caren si výstavy už užívá, ale na další se chystáme až po prázdninách.... Také se zúčastnil Zir ve tř. čestné V1 a finále JH s Barunkou a krásné třetí místo! a také pointra Amona tř. mladých VD3. I fotky se stihly a jsou na rajčeti.

10.6.2016 Dog Expo Nitra

Na Celostátní výstavu do Nitry jsem jela s jasným cílem: získat se Zirou ve tř. vítězů CAC, to se mi splnilo a navíc získala i BOB a tak se po roce zase proběhla po červeném koberci :-)  Byla přihlášená i Caren a ta byla ohodnocena výborná 2. V kruhu obě holky předváděly Kačenka Navrátilíková a Zuzka Nedavašková, za což jim moc a moc děkuju!!!!

gordon setr z Holubické stráně

 

5.6.2016 Klubová výstava ČPSK

Poprvé jsem se vydala na Klubovou výstavu ČPSK jako vystavovatel. Rozhodčí pro gordonsetry byla paní Jean Collins Pitman z Velké Británie. Přihlášených bylo 63 gordonsetrů a mezi nimi i tři Holubičáci. Ve třídě mladých Cedric "Cipísek"  - ohodnocen výborný 2/3, třída vítězů Zir - výborný 3/5 a třída mladých Caren - výborná 3/5. Tentokrát jsem i já měla foťák v pohotovosti a tak jsou fotky na rajčeti.

gordon setr z Holubické stráně

7.5.2016 Klubová výstava MSKAO

XIX.Klubová výstava se konala jako již tradičně v zámeckém parku ve Slavkově u Brna. Letos bylo přihlášeno rekordních 181 psů a z toho 60 gordonsetrů. Ty posuzovala anglická rozhodčí Maureen Justice.

A jak si vedli naši odchovánci? Psi třída mladých Cedric "Cipísek" výborný 1/4 CAJC, Cruft výborný 2/4, třída otevřená - Armani výborný, třída čestná - Zir výborný 1. Feny třída mladých - Caren výborná 4/4 a třída pracovní - Zira výborná. 

Fotky Gordonsetrů objektivem Zuzky Nedavaškové jsou tu a momentky tady.

gordon setr z Holubické stráně

Cruft, Caren a Cipísek

 

30.4.2016

Caren absolvovala Jarní svod, pěkně se předvedla a v popisu nejdůležitější věc je: plnochrupá, skus nůžkový, výška 64cm. Ve stejný den se Cipísek zúčastnil Mezinárodní výstavy v Praze. Ve třídě mladých získal V1/2 CAJC a nakonec i BOJ od slovenského rozhodčího pana Vladimíra Piskaye. Majiteli moc gratuluju a těším se na setkání za týden na Klubové výstavě MSKAO.

9.4.2016 NV Ostrava

První česká výstava, které se mohla Caren zúčastnit ve třídě mladých. Tentokrát s náma jela i Beretta. Posuzoval slovenský rozhodčí pan Vladimír Piskay a holky se předvedly ve velice deštivém počasí perfektně. Beretta získala V1 a CAC a Carenka se líbila tak, že získala nejen V1 CAJC, BOJ, ale nakonec i BOB. V devíti měsících úžasný start do výstavní kariéry!!!!

gordon setr z Holubické stráně

3.4.2016 MVP Nitra

Dnes slaví naši nejmladší odchovánci devět měsíců a to znamená, že se můžou účastnit výstav ve třídě mladých. Toho jsem hned využila a Caren přihlásila na Mezinárodní výstavu do Nitry. Po víc jak roce jsem na výstavu vzala i její maminu Ziru.... Posuzoval chorvatský rozhodčí Tino Pehar a Caren získala svůj první CAJC a Zira byla ohodnocena V3.

gordon setr z Holubické stráně

26.3.2016 Krajská výstava Slavkov

Poslední účast Caren ve třídě dorostu. Už si na výstavy celkem zvyká a od rozhodčího pana Václavíka  dostala pěkný posudek a i ústní hodnocení bylo pro mě moc příjemné, ani se mu nechtělo věřit, že nemá ještě 9 měsíců....

gordon setr z Holubické stráně

foto pan Fiala

 

6.-7.2.2016 DUO CACIB Brno

První mezinárodní výstava v novém roce je DUO CACIB Brno.  Letos na něm gordonsetry posuzovali zahraniční rozhodčí Alenka Pokorn a Judviga Kolnkiel. První den si svoji výstavní premiéru zažil i náš Cipísek - Cedric. Roste z něj nádherný pes a zaslouženě dostal ocenění Velmi nadějný 1. Po oba dva dny se předvedla i Caren. Oba dva dny dostala krásný posudek a VN1. Do Brna přijela i Agata Witkowska a tak jsem po devíti měsících mohla opět obdivovat krásu tatínka našich dorostenců - Bluese - Lamborghini Black Ivy. Fotky ze soboty jsou zde a z neděle zase tady.

gordon setr z Holubické stráně

28.1.2016

První hon v novém roce a zároveň poslední v lovecké sezoně 2015-2016. Opět jsem se Zirou vyrazila do Albertovské bažantnice, společně s Olgou a Zirem a Zuzkou a Kofi jsme prožili opět krásný den  a umožnili našim čtyřnohým kamarádům, aby si to i oni náležitě užili. Pár fotek je na rajčeti....

gordon setr z Holubické stráně

14.1.2016

Dnes  náš nejúžasnější vrh Z  slaví páté narozeniny. Nejen Ziře, ale i všem jejím sourozencům přeji hlavně zdravíčko a ještě spoustu dalších let s páníky.

 

9.1.2016 Hanácká národní výstava Brno

Výstavní premiéru si Caren odbyla v Brně. Ve třídě dorostu jsme se potkali a "porvali" a Jiřinkou a její Elzou z Dvorku Čamourku. Elza se nádherně předvedla, tak zaslouženě dostala ocenění Velmi nadějní 1 a Caren Velmi nadějná 2. Máme se spolu ještě hodně co učit a já moc děkuju handlerkám Kačence a Jitce, které mi ukázaly, že to i s Caren "jde" ;-)

gordon setr z Holubické stráně

 

3.1.2016

Dnes mají naše štěňata z C vrhu půl roku. Hodně zdravíčka a spoustu srandy s páníky přejí všichni z jejich rodného dvorečka! Z Caren roste krásné slečna a už za týden ji čeká premiéra na výstavě... tak trénujem ;-)

gordon setr z Holubické stráně

 

26.12.2015

Tradiční hon na Štěpána ...poprve jsem na hon vzala i "malou" Caren. Spoustu "prvních" zážitků" zvládla skvěle a s ochotou Ziře pomáhala při hledání, přinášení i odpočinku. Jen tu poslušnost musíme ještě vypilovat  :-) Fotky jsou už klasicky na rajčeti.

gordon setr z Holubické stráně

 

19.12.2015

Ač u nás panuje snad už několik týdnů mlhavé počasí, vypravili jsme se na cestu a strávili neskutečně slunečný den v Albertovské bažantnici. Zira i Beretta naštěstí ostudu neudělaly a tak se tam snad ještě v lednu vydáme.... Fotky jsou opět na rajčeti.

gordon setr z Holubické stráně

11.12.2015

Od dnešního dne má Cipísek (Cedric z Holubické stráně) nového páníka, domov i čtyřnohou kamarádku! Tím pádem nemáme žádná štěňátka na prodej a na další se těšíme až tak za rok za dva....

gordon setr z Holubické stráně

Se Zirou a Berettou jsme strávili úžasný den v bažantnici Albertovec. Holky si zahledaly a zanosily a já se vyřádila s foťákem... fotky zde.

gordon setr z Holubické stráně

5.12.2015

Jak ten čas letí....Céčka mají dnes už pět měsíců. Caren a Cedric  "Cipísek" jsou plnochrupí a já doufám, že ostatní sourozenci na tom budou stejně. Rostou do krásy a povahy mají úžasné.

gordon setr z Holubické stráně

gordon setr z Holubické stráně

28.11.2015

Na první hon v našem mysliveckém sdružení jsme s tátou šli letos jen se Zirou, Berettka hárá a tak musela zůstat doma. Sešlo se nás dost, počasí také vyšlo a výřad byl pěkný. Fotky jsou na rajčeti

gordon setr z Holubické stráně

19.11.2015

První letošní hon v bažantnici....se Zirou, Olčou a Zirem a taky Zuzkou s Koffi. My i psi jsme si to báječně užili,  počasí se naštěstí vydařilo a tak se už těšíme na hon další.
Fotky i dvě videa jsou na rajčeti.

gordon setr z Holubické stráně

 

31.10.2015 MV Praha

Poslední česká výstava se koná tradičně v Praze, konečně naše štěňátka dorostly do věku, kdy i ony se můžou zúčastnit a tak jsme jeli na "výlet". Cestou jsme se ještě zastavili v CHS z Dvorku Čamourku a porovnali síly s o měsíc starší Elzou... V Praze jsme fandili všem gordonsetrům, ale hlavně jsme štěňata seznamovali s neznámým prostředím a spoustou lidí.... Největší radost samozřejmě měly štěňata z volného pohybu...Fotky posuzování GS i našich štěňat jsou na rajčeti.

gordon setr z Holubické stráně

16.10.2015 Carmen

Tak i fenečka Carmen se konečně dočkala svých nových páníků. Ti si ji odvezli do Pardubic a tak ani ona není daleko a doufám, že ji budu vídat.

gordon setr z Holubické stráně

 

7.10.2015 Beretta

Od dnešního dne se Beretta zařadila mezi chovné jedince! Krytí plánuji nejdříve na jaře 2017, ale i tak z toho mám velikou radost už teď, protože Bery může být pokračovatelka naší historicky dlouhé rodiny: Bessy z Podléskovičí -Kora z Holubické stráně - Quina z Holubické stráně - Zira z Holubické stráně - Beretta.......takže rod bude určitě zachován ;-)

3.-4.10.2015 MKP

77. ročník Memoriálu Karla Podhajskéh o se letos konal v okrese Olomouc. To jsem si samozdrějmě nemohla nechat ujít a užila si ho od začátku do konce. Vítězem se stal Ing. Jaroslav Novotný s fenou Českého fouska Faty z Lovčických tarasů. Fotky ze soboty jsou tu a neděle tady.

gordon setr z Holubické stráně

 

4.10.2015 Cord

Nečekaně rychle odjel Cordík za hranice ČR - do Polska. Ať děláš jen radost, vrtiprdelko ;-)

gordon setr z Holubické stráně

 

20.9.2015 Corado

Dnes si nová rodina odvezla Corada. Pejsek také nebude daleko a budu jej moci kdykoliv navštívit. Společnost mu budou dělat ještě dva chlupatí kluci a tak se mu jistě nebude moc stýskat....

gordon setr z Holubické stráně

19.9.2015 PZ Grygov

Podzimní zkoušky na našem okrese se konaly v Grygově. Zúčastnilo se jich 25 psů a mezi nimi i Beretta z Holubické stráně s mým tátou. Vše dopadlo nad naše očekávání, Beretta uspěla v I.ceně s 276 body na celkovém šestém místě. Navíc splnila limitní známky a tím splnila poslední podmínku chovnosti!!!!
Fotky jsou na rajčeti.

gordon setr z Holubické stráně

18.9.2015 Cruft

Dnes si našeho krásného Crufta odvezla nová rodina. Bude bydlet blízko a tak se s ním, i jeho milými páníky, snad opět brzo setkám. Ať se ti daří, vlezdoprdelko :-D

gordon setr z Holubické stráně

Odpoledne jsem byla se Zirou pozvaná na kachní hon na Nové Zámky. Byl to hon velice komorní (16 střelců) a pomocí pěti psů bylo nakonec na výřadu 50 kačen. Fotky jsou na rajčeti.

gordon setr z Holubické stráně

12.-13.9.2015 Klubové všestranné zkoušky

V okolí Rakvic a Valtic se konaly X. Klubové všestranné zkoušky MSKAO. Zúčastnilo se jich 9 psů a mezi nimi i Zir z Holubické stráně s Olgou Vránovou. Celé dva dny jsem s úžasem pozorovala skvělou práci Zira v poli, ve vodě i v lese. Výsledek je skvělý a to I cena, 480 bodů, CACT a Nejlepší práce ve vodě.
Fotky z obou dnů jsou na rajčeti.

gordon setr z Holubické stráně

7.9.2015 štěňata

Dnes odjel do nového domova Curt. Nebude daleko - u Uherského Hradiště a se svým páníkem se budou věnovat myslivosti.

gordon setr z Holubické stráně 

 

6.9.2015 štěňata

Štěňata už mají 9 týdnů a stále jsou volní čtyři kluci - Cedric, Corado, Cord a Cruft.
Fotky v postojích jsou zde.

 

5.- 6.9.2015 první hon na kachny

Zahájili jsme loveckou sezonu na kachním honě v Šumvaldu. Zira byla poprve na kačenách bez Quiny a pracovala výborně! Proto jsme byly pozvány i na nedělní dohledávku. Fotky jsou na rajčeti.

gordon setr z Holubické stráně

5.9.2015 EDS Oslo

Na Evropské výstavě psů v norském Oslo se dvě české fenky vůbec neztratily! Sanče (Xsara z Holubické stráně) Zuzky Nedavaškové se v konkurenci 27 psů stala nejen vítězem třídy pracovní, ale i Nejkrásnější fenou - CACIB, Norským šampionem, Evropským vítězem i celkovým vítězem - BOB. Její dcera Kofilka  (Caffé Racer Manon Lescaut) zvítězila ve tř. mladých a získala Evropského vítěze mladých. Je to skvělý úspěch českého chovu!!

gordon setr z Holubické stráně

25.8.2015

Další fotky v postojích najdete na rajčeti. Štěňátka mají už téměř osum týdnů, jsou natetovaná, očipovaná, rozvakcinovaná a čakají na své nové páníky.

gordon setr z Holubické stráně

24.8.2015

První štěňátko - Canon - odjel do nového domova. Nedaleko Strakonic mu bude dělat společnost nejen rodina zapálená do myslivosti, ale i psí kamarád Zlatý retrívr.  Přeji hodně štěstí a spoustu spokojených společných let!!

gordon setr z Holubické stráně

 

19.8.2015

Opět jsem nastartovala Canonka a vypustila štěníky do zahrady. Fotky jsou na rajčeti....

gordon setr z Holubické stráně

16.8.2015

Dnes jsem štěňata poprvé seznámila s bažantí letkou, byla to úžasná podívaná a taky první projevy lovecké vášně a  rozdílných povah. Všechny letka náramně zajímala a na fotky se koukněte opět na rajčeti.

gordon setr z Holubické stráně

15.8.2015

S návštěvy se dveře netrhnou ale jedna speciální přijela právě dnes. Kamarádka Zuzka mi štěňata opět vyfotila v postojích. Fotky zde.

gordon setr z Holubické stráně

14.8.2015

Štěňátka rostou jako z vody. Volní jsou ještě 4 pejsci a na pár fotek se koukněte na rajčeti.

gordon setr z Holubické stráně

 

5.8.2015

Dnes jsme se pokusili vyfotit štěňátka ve výstavních postojích. Výborně spolupracovaly a na výsledek se koukněte na rajčeti. Na fotce Carmen a Caren.

gordon setr z Holubické stráně

2.8.2015

Konečně se na štěňátka přijely podívat první návštěvy. Další várka fotek  je na rajčeti.

gordon setr z Holubické stráně

 

30.7.2015

Štěňátka už mají téměř 4 týdny a jsou to pěkní rošťáci. Začínáme se socializací nejen s ostatními členy smečky, ale především s dětmi. Fotky jsou opět na rajčeti.

gordon setr z Holubické stráně

25.-26.7.2015 Memoriál Josefa Lammera

Klubové zkoušky  - lesní a vodní práce - se konaly tradične ve Valticích. Už podruhé se jich zúčastnil i Zir z Hlubické stráně. Uspěl v I.ceně s 324 body na celkovém šestém místě!

 

25.7.2015 Lesní zkoušky Nové Zámky

Už v loňském roce jsem se chystala na to, že na Lesní zkoušky na Nové Zámky se Zirou půjdu, ale osud tomu chtěl jinak a tak má Zira teď štěňátka a já se byla na zkoušky alespoň na chvíli podívat. Nastoupilo devět psů  a já část z nich sledovala na drobných disciplínách a na vlečkách. Na fotky se koukněte na rajčeti.

Štěňátka dál pěkně rostou, až mají ohazenou část stodoly a můžou  se procvičovat v běhání. Také se začínají učit baštit jinou stravu než maminčino mlíčko. Kaši mají úplně všude a tak foťák před nima raději dávám dál... :-D

 

19.7.2015

Štěňata i Zira se v novém dobře zabydleli. Všichni byli poprve odčerveni a také dostali nové oboječky. Už to nejsou malí krtečkově, ale správní pejsci. Také proběhlo první focení s "asistencí"  - moc děkuju za pomoc holkám Nedavaškovým a Elišce! Fotky jsou opět na rajčeti.

gordon setr z Holubické stráně

18.7.2015 - velké stěhování

Štěňata už mají otevřená očka a tak jsem je přestěhovala do obrovské boudy... stodoly. Tam jsou sice ještě v porodní boudě, ale nebude to tak dlouho trvat a budou potřebovat spoustu místa. I Ziře je v tomhle vedru ve stodole líp a taky už není oddělena od ostatních ze smečky. Beretta je moc zvědavá na své sourozence, ale zatím ji Zira nedovoluje se k nim ani přiblížit a tak to respektuje. Stodola má i tu výhodu, že můžu časteji fotit (je tam víc přírodního světla než doma) a tak se konečně i tak "vyřádím". Nové fotky a videa jsou na rajčeti.

gordon setr z Holubické stráně

 

12.7.2015 - další focení

Malí gordonci mají už 9 dní a nádherně přibývají na váze. Z původních 290-510gramů mají dnes 630-1030gramů. Mamina Zira se vzorně stará, ikdyž bohužel jednoho pejska před několika dny zalehla a tak máme 6 pejsků a 2 fenky. Fotky jsou na rajčeti.

gordon setr z Holubické stráně

Ještě jedna super zpráva.... pětiletá fenka Xsara z Holubické stráně dnes úspěšně složila SZVP v I.ceně! Moc gratuluju a děkuju majitelce Zuzce za to, že ikdyž by už nemusela, stále se s fenkou věnují výcviku.

 

9.7.2015 - Pointříci mají 7 týdnů

Štěňátka Pointerů mají už sedm týdnů. Proběhlo očkování a tetování a o víkendu se už někteří rozběhnou do světa. Stále je volná jedna fenka a jeden pejsek. Fotky jsou opět na rajčeti.

gordon setr z Holubické stráně

8.7.2015 - první fotky štěňátek

Zira se po operaci jakžtakž zotavuje, ale o štěňata se vzorně stará. Malí krtečci mají úžasné pálení barvy čerstvě vylouplého kaštanu. Na fotky z prvních dnů života koukněte zde.

gordon setr z Holubické stráně

3.7.2015 - vrh C2 je na světě!!!!

V pátek 3.7. 2015 se narodil vrh C2. Bohužel porod opět skončil císařským řezem a tak to jsou pro Ziru poslední štěňátka. Narodili se dvě fenky a sedum pejsků. Fenečky jsou zamluvené, ale pejsci jsou ještě volní.

gordon setr z Holubické stráně

 

27.6.2015 - Intercanis Brno

Jen tak s foťákem jsem vyrazila s přáteli na Intercanis do Brna. Svoje želízko v ohni jsem tam taky měla... Zir na své letošní poslední výstavě V1, CAC, CACIB, BOB a BIG III, Xsara ve třídě čestné V1. Fotky jsou zde.

gordon setr z Holubické stráně

19.6.2015 - štěňata pointerů mají už 4 týdny...

...jejich váha je 2300-3000g, proběhlo další odčervení, také úprava drápků. Jsou kouzelní, pár fotek najdete  na rajčeti a video zde.

gordon setr z Holubické stráně

13.6.2015 - Oblastní výstava Náměšť na Hané

Oblastní výstavy jsem se po letech zúčastnila jako vystavovatel Beretty z Holubické stráně. Od rozhodčího pana Luďka Müllera dostala tentokrát výbornou, Vítěze třídy i Oblastního vítěze. Úplně stejně byl ohodnocen i Zir z Holubické stráně. Fotky jsou na rajčeti.

gordon setr z Holubické stráně

 

3.6.2015 - štěňátkům pointerů je už 13 dní

Štěňátka pointerů rostou jako z vody. Začínají se jim otvírat očka, proběhlo první odčervení a samozřejmě i fotografování :-) Fotky jsou na rajčeti.

gordon setr z Holubické stráně

 

29.5.2015 - březost Ziry potvrzena!

Sono potvrdilo březost Ziry!!!! Na začátku července - kolem 7.7.2015 - budeme očekávat narození štěňátek. Případní zájemci se mohou už teď ozvat. Štěňata budou už čtvrtou generací v řadě, která se u nás narodila.....

gordon setr z Holubické stráně

 

23.5.2015 - první fotky štěňat pointerů

Na rajčeti najdete první fotky štěňátek pointerů. Mamina Ajda se skvěle stará a všech osum štěňátek se má čile k světu.

21.5.2015 - každý den něco končí i začíná.....

Za duhový most odešla Luisa z Holubické stráně "Bess" - náš asi nejstarší odchovánek. Dožila se krásných 13-ti let a 4 měsíců. Bessy měla nádherný a dlouhý život v CHS Manon Lescaut a všem co ji znali zůstane navždy v paměti.

Tentýž den se narodil první vrh pointerů z Holubické stráně. U kamaráda Radka Kyselého jeho fena Ajda z Obědkovské doliny porodila 6 holek a 2 kluky. Všichni jsou v barvě bíločerné a vážní zájemci mohou kontaktovat majitele na tel.:702 095 005

gordon setr z Holubické stráně

 

18.5.2015 - další úspěch na ZV

Dnes se další majitel pochlubil úspěchnem našeho odchovánka na Zkouškách vloh. 18.-ti měsíční Brix uspěl v I.ceně s 225 body na celkovém třetím místě!!! Takže suma sumárum: letos se předvedli na ZV Acord, Armani, Beretta a Brix a všichni zvládli zkoušky v I.cěně! Moc gratuluji majitelům a děkuji, že se svým miláčkům tak skvěle věnují!!!

17.5.2015 - Klubová výstava SKPS

Již tradičně se Klubová výstava konala v Dunajském Klátově. Od "nás" se zúčastnil Zir z Holubické stráně. Získal CAC, Klubového vítěze i BOB!! Moc gratuluji majitelce!

gordon setr z Holubické stráně

foto Jitka Svobodová

16.5.2015 - sobota ve znamení zkoušek

Taťka se po dlouhých 11-ti letech zúčastnil ZV jako vůdce. S Berettou je zvládli v I ceně s 214 body! Na jiném místě ve stejný čas  také majitelka Iveta s Armanim zvládli ZV v I.ceně se 211 body - moc oběma gratuluju a přeji pevné nervy při dalším výcviku!! Fotky ze zkoušek vloh z Křelova jsou na rajčeti.

gordon setr z Holubické stráně

10.5.2015 - skvělá zpráva přišla z východních Čech!

Acord z Holubické stráně (Quina z Holubické stráně x Hemingway Beauty of Gordon) uspěl na Zkouškách vloh v I.ceně s 225 body (s jedinou troječkou z klidu před srstnatou). Moc gratuluju majitelce!

9.5.2015 - Klubová výstava MSKAO - rozhodčí Ludovica Salamon(IT)

psi mezitřída - Brix z Holubické stráně - dobrý
psi tř.otevřená - Brett z Holubické stráně - velmi dobrý
psi tř.otevřená - Armani z Holubické stráně - dobrý
psi tř. pracovní - Zir z Holubické stráně - výborný 2 res.CAC
feny mezitřída - Beretta z Holubické stráně - výborná 3
feny tř.četná - Xsara z Holubické stráně - výborná

Naši mladí psi se ještě musejí hodně učit, jak to chodí ve výstavním kruhu a já moc děkuju majitelům, že do Slavkova přijeli!
Fotky jsou opět na rajčeti.

5.5. a 6.5.2015 - byla Zira úspěště narkytá psem Lamborghini Black Ivy.

Ještě ale měsíc si budu muset počkat ta potvrzení březosti. A pak se už budu moci těšit, že se na začátku července narodí další čtvrtá generace Holubičáků!!!
Fotky z výletu do Polska najdete na rajčeti.

gordon setr z Holubické stráně
 

16.4.2015 - slaví vrh A2 druhé narozeniny!

Všechno nejlepší a hlavně hodně zdraví Astano, Ayko, Abercrombie, Acorde, Armani, Aramisi, Atosi, Azule, Azure a Archie!

gordon setr z Holubické stráně
Astana na NV v Ostravě - V1 a CAC

13.4.2015 - se naše jagoška Aya Senkov vrch dožívá jedenáctých narozenin!

Je až neskutečné, že ve svém životě poznala úplně všechny naše gordonky.... Bessy z Podléskovičí, Koru, Leňu, Quinu, Ziru a Berettu z Holubické stráně - zakladatelku našeho chovu a její potomky - tedy přesně 4 generace!!!! Ayka se stále těší výbornému zdraví a myslím, že s náma ještě pár let pobude... ;-)

gordon setr z Holubické stráně

11.4.2015 - se konala Národní výstava v Ostravě.

Berettka měla svou premiéru mezi dospělými a musím říct že byla mezi fenami suverénně největší.... zato bohužel dostala ocenění Velmi dobrá, ale i tak to byl báječný den mezi báječnými lidmi a skvělými psy.... Výborně uspěla Astana z Holubické stráně - V1 a CAC a dobře i Xsara - V2 a res.CAC. Fotky jsou opět na rajčeti.

gordon setr z Holubické stráně

27.3.2015 - A dnes došly výsledky DKK Brixe! A je též NULOVÝ!!!!

Mám obrovskou radost, že jsou zdraví!

26.3.2015 - Dnes přišly výsledky dysplazie Beretty a to.... A/A

Takže vše, co se nedá ovlivnit - plnochrupost a kyčle - má v pořádku a teď ještě nějakou tu výstavu a úspěšné složení zkoušek a bude to!!!! ;-)

gordon setr Beretta z Holubické stráně

22.3.2015 - Opět jsme si pořídili křepelky

Pár fotek na rajčeti.

gordon setr Quina z Holubické stráně

15.2.2015 - Život jde dál...

Na krásnou nedělní procházku budu dlouho vzpomínat.... a nejen nad fotkami....

gordon setr Quina z Holubické stráně

13.2.2015 - Pro mě byl doopravdy pátek třináctého....

Do psího nebe totiž odešla Quina z Holubické stráně.... vyjímečná fena, se kterou jsem zažila spoustu krásného a díky ní jsem poznala spoustu kamarádů na celý život.... prožila úspěchy na výstavách ..... zažila první lesky, vodky a memoriály v roli cvičitele a vůdce.... odhodlala se ke krytí v zahraničí.... Quina byla pro mě jedinečná fena, ale bohužel náš společný život zkončil příliš brzo.... za měsíc by oslavila deváté narozeniny.... Píďo, v mém srdci zůstaneš navždy!!!!

gordon setr Quina z Holubické stráně

7.2.2015 - Se konala mezinárodní výstava DUO CACIB Brno

Se Zirou jsem chtěla "dodělat" Grand šampiona a to se také povedlo! Navíc ještě získala CACIB i BOB, za což jsem nesmírně ráda, protože od rozhodčího pana Jursy si toho velmi cením ;-) Fotky gordonsetrů jsou na rajčeti.

gordon setr Zira z Holubické stráně

23.1.2015 - Jsme se rozloučili s loveckou sezonou v bažantnici.

Opět jely obě holky - Quina i Zira a obě pracovaly velmi pěkně. Fotky jsou opět na rajčeti.

gordon setr bažantnice Albertovka

14.1.2015 - Letos poprvé jsem vyrazila do Albertovce.

A ne sama, přijela i kamarádka s našimi odchovánky Xawanem a Acordem. Já tentokrát vzala jen Ziru... Bylo nádherné (spíše jarní) počasí a my i psi jsme si to náležitě užili! Fotky jsou na rajčeti a video s vystavující Zirou a přiznávající Kofi a Sanny je zde.

gordon setr bažantnice Albertovka

14.1.2015 - Dnes slaví můj NEJ vrh "Z" čtvrté narozeniny!

Je nejpočetěnější, nejvyrovnanější, nejúspěšnější, nejkrásnější .... prostě pro mě NEJ!!!! Ziro, Zaro, Zulo, Zafiro, Zairo, Zeto, Zire, Zare, Zacku, Zoome, Zero a Zeki přeju vám hlavně zdravíčko, ať s váma můžeme být (my majitelé) co nejdéle!!!

gordon setr Z z Holubické stráně
Holky: Zula, Zira, Zara, Zafira, Zaira, Zeta
gordon setr Z z Holubické stráně
Kluci: Zack, Zir, Zeki, Zoom, Zar, Zero

10.1.2015 - První výstava v novém roce....

Se Zirou jsem se zúčastnila mezinárodní výstvy v Nitře. Mým přáním bylo od slovenské rozhodčí Jany Janekové získat minimálně CACIB a to se také povedlo!!! Zira tak získala čtvrtého CACIBa, takže za pár měsíců můžu požádat o Mezinorodního šampiona C.I.E. ;-) Fotogalerie je na rajčeti.
gordon setr Zira z Holubické stráně gordon setr Zir z Holubické stráně
Ve stejný den se v Praze konal Šampion šampionů spojený s vyhlášením psa roku TOP DOG 2014. Vítězem VII. skupiny i absolutním vítězem TOP DOG se stal náš Zir z Holubické stráně!!!!
Zir se zůčastnil všech národních i mezinárodních výstav v ČR a vítěství si více než zasloužil. V ŠŠ nezklamal, rozhodčím se líbil a sedmou skupinu vyhrál! Obrovské díky a gratulace za celou sezonu patří majitelce Olince Vránové a handlerce Jitce Svobodové!!! Krásný člávek v Myslivosti je od paní Vladimíry Tiché.
Vytvořila cernohubova.com - www stránky pro chovatele a chovatelské stanice, návrhy letáků pro krycí psi, inzertní grafika pro chovatele, návrhy vizitek, focení psů, fotograf psích výstav

  NÁVŠTĚV

Facebook

Ing. KAROLINA VYBÍRALOVÁ, roz. Vašíčková
Králová 69, Uničov 783 91 - MAPA
Tel.: 722 931 443, E-mail: vasickok@seznam.cz